Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

31.01.2017 | Vladimíra Oulehlová | VladkaOulehlova@seznam.cz
Dobrý den, prosím o objednání, pokud lze, exkurze -V Africe je pěkně horko pro dvě skupiny žáků (3. a 4.třídy) v počtu 20 + 24. Jednalo by se o termín 7.6.2017 v dopoledních hodinách. Děkuji. pěkný den! Oulehlová Vladimíra ZŠ Hrušovany u Brna
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, budeme s Vámi počítat. Potřebujeme však upřesnit čas, kontaktujte nás proto prosím na emailu divilek@zoozlin.eu. Děkujeme!
31.01.2017 | Patrik Brulík | patrik.brulik77@seznam.cz
Dobrý den, prosím vás měl bych vážný zájem o práci se zvířaty a jejich prostředí. Je mi 21 let. Vzdělání: maturita. Bydlím v rodinném domku kde se starám a 2 pejsky, králíky, a papoušky. Otec chová poštovní holuby a závodí s nimi. (na vysoké úrovni). Dříve jsme měli snad všechny zvířata co se na vesnicích chovalala. O práci mám vážný zájem, protože jsem se spletl v oboru. Se zvířaty a prací o ně jsem vyrůstal a jsem si zcela jist že tohle je pro mě to pravé. Předem děkuji za odpověď, ať už bude jakákoliv. S pozdravem Patrik Brulík.
Odpověď ZOO
Dobrý den, v současné době jsou všechna místa ošetřovatelů obsazena. Můžeme Vás zařadit do seznamu uchazečů a v případě, že se nějaké místo uvolní, pozveme Vás k pohovoru. Pokud máte zájem, pošlete životopis na email cihak@zoozlin.eu. Děkujeme.
30.01.2017 | Petr Nápravník | petrzigler@seznam.cz
Dobrý den. Jak postupovat při prodloužení karty zoo Zlín Family. Moc děkuji za odpověď. S přáním hezkého dne Petr Nápravník
Odpověď ZOO
Dobrý den, podle našich záznamů máte kartu rodiče a 2 děti, platnou do 17.4.2017. Těsně před ukončením platnosti nebo po skončení platnosti si dojděte do pokladny zooshopu, zde vrátíte stávající kartu, uhradíte 900 Kč a paní pokladní vám vystaví novou kartu pro rodiče a 2 děti s roční platností. Pokud nepřijdete s celou rodinou, je pro vystavení nové karty nutné mít s sebou průkaz totožnosti manželky a obou dětí (např. kartu pojištěnce).
30.01.2017 | Ivo Blažek | ibla@volny.cz
Dobrý den, mám jen takový dotaz ohledně lachtanů :). Byli jsme o této neděli ve vaší ZOO a v expozici lachtanů nás zaujala nezamrzlá voda. Chtěl bych se zeptat zda je voda ohřívaná, a pokud ano na kolik stupňů? Předpokládám, že voda je sladká ne slaná? Děkuji za odpověď :) Ivo Blažek
Odpověď ZOO
Dobrý den, voda v bazénu u lachtanů je normálně sladká, stejná jako teče Vám doma z vodovodního kohoutku. Vodu neohříváme a nezamrzá prozatím z důvodu neustálé cirkulace vody, při dlouhodobých mrazech by však voda zamrznout mohla.
28.01.2017 | Lenka Mokrošová | mokrosovalenka@seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nenabizite letní brigádu v zoo? Máme rádi zvířata a s kamarádkou by jsme si chtěly přivydělat. Máme 17 a 18 let.
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, brigádníky přijímáme vždy v období hlavní sezóny tj. od dubna do září, hlavní podmínkou je dovršení věku 18 let. V případě zájmu o brigádu prosím o zaslání životopisu na email vavrova@zoozlin.eu.
26.01.2017 | Ludmila Tallová | tallova.l@centrum.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na akci S vysvědčení do zoo zdarma. Jsou nějaké podmínky ohledně vysvědčení např.samé jedničky,žádná trojka atd? Předem děkuji za odpověď. Spozdravem Tallová Ludmila
Odpověď ZOO
Dobrý den, tato akce je určena všem školákům bez ohledu na známky na vysvědčení. Jedinou podmínkou volného vstupu je předložení aktuálního pololetního vysvědčení v pokladně zoologické zahrady.
24.01.2017 | Martina Poláčková | martasek.poli@seznam.cz
Dobrý večer. Když budeme chtít navštívit v těchto dnech ZOO, je možno se dostat do všech pavilonů? Nebo jsou některé omezené? Děkuji za informaci.
Odpověď ZOO
Dobrý den, v současné době jsou otevřeny všechny pavilony bez omezení. Užijte si hezkou návštěvu!
23.01.2017 | Tatiana Davidkova | tdavidkova@mintpm.sk
Dobry den Chcela by som Vas oslovit za nase centrum Breda & Weinstein v Opave na potencialnu spolupracu ako hlavneho partnera nasej klubovej spotrebitelskej sutaze. Hladame partnera, ktory by vedel do nasej sutaze poskytnut hlavnu cenu. Snazime sa o to, aby bola sutaz pre clenov Klubu motivacna a zaroven pre partnera, ktory venuje havnu cenu naozaj vyhodna. Sutaz startuje na Valentyna a potva do konci dubna. Pre hlavneho partnera sutaze vieme poskytnut takuto hodnotu propagacie: • 5 ks billboardov s prezentovanim hlavnej ceny na celu dobu trvania sutaze. (cena propagácie cca 20 000 CZK/mesiac teda 60 000 CZK spolu) • Radiovu kampan na celu dobu trvania sutaze v radiu Orion (cena propagacie cca 60 000 CZK na cele trvanie sutaze) • Letáky, CLV a klipramy na centru s hlavnou cenou (cena propagacie cca 20 000 CZK) • Online kampan (cena propagacie cca 30 000 CZK) SPOLU cena propagacie za hodnotu minimalne 170 000 CZK Ako protihodnotu by sme radi mali vstupne pre celu rodinu (max 4 osoby) ku vam zdarma na obdobie 1 rok. Alebo sa mozeme dohodnut aj podla Vasich moznosti. Urcite by sme zladili podmienky tak, aby boli vyhodne. Mali by ste o takuto spolupracu zaujem? Budem cakat na Vas feedback. S pozdravom Davidkova
Odpověď ZOO
Dobrý den, kontaktujte prosím vedoucí oddělení marketingu, Ing. Romanu Bujáčkovou, na emailu bujackova@zoozlin.eu. Děkujeme!
20.01.2017 | Petra | petulkapeta@seznam.cz
Dobry vecer,jen jsem se chtela zeptat jestli letos neplanujete vstupy pro maminky za zvyhodnenou cenu,dekuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, speciální akci na vstupné pro maminky v letošním roce neplánujeme. Nicméně až do konce února můžete využít snížené ceny vstupenek do zoo ve výši 80 Kč pro dospělé a 40 Kč pro děti.
19.01.2017 | Pavel Hájek | hajkovi.zlin@centrum.cz
Dobrý den, prosím o informaci, zda je možno v zoo absolvovat ( samozřejmě za úhradu ) vyhlídkovou jízdu kočárem.Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem Pavel Hájek Benešovo nábřeží 3740 76001 Zlín
Odpověď ZOO
Dobrý den, jízdy kočárem už ZOO Zlín nezajišťuje - chov lipických koní byl ukončen před dvěma lety.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín