Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

11.03.2017 | anonim | katt001@seznam.cz
Dobrý den,nabízíte prosím něaké brigády pro děti od 15ti let ?
Odpověď ZOO
Dobrý den, jednou z podmínek pro přijetí na brigádu je dovršení věku 18 let. Děkujeme za pochopení.
11.03.2017 | Monika Dvořáková | m-u@centrum.cz
Dobrý den, chtěli bychom se k vám zítra přijet podívat. Máme roční dceru. Chci se zeptat, jestli je možné si pro ni někde nechat ohřát jidlo. Děkuji za odpověď.
Odpověď ZOO
Dobrý den, nemusíte mít obavy, na ohřátí jídla pro dcerku se domluvíte v kterékoliv z restaurací v areálu zlínské zoo.
10.03.2017 | Michaela Kasalová | kasalova.misa@seznam.cz
Dobrý den, mohu se zeptat, zda ve Vaší Zoo Zlín, je možnost QR kódů ohledně informací o zvířatech u výběhů? A zda Vaše Zoo nabízí nějaké nějaké tzv. chytré aplikace pro smart telefony, například při pro procházce po Zoo? Velmi Vám předem děkuji za odpověď a přeji Vám krásný zbytek dne, Michaela Kasalová
Odpověď ZOO
Dobrý den, v současné době QR kódy ani aplikace pro telefony v nabídce nemáme. Děkujeme za pochopení.
10.03.2017 | nikola přihodova | jana55014@seznam.cz
dobrý den mám maleho pejska čivavu je možné si ji vzít je zvykli být pořád v tašce je to štěně 5 měsícu
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel Vás zklamu, ale vstup se psy je zakázán nezávisle na velikosti plemene či zda je pouze v tašce. Děkujeme za pochopení.
10.03.2017 | Jitka Kamencova | jana55014@seznam.cz
dobrý den chystám se do zoo zítra jake má byt počasí?
Odpověď ZOO
Dobrý den, podle předpovědi má být polojasno až oblačno s občasnými přeháňkami a teploty mezi 5 a 9°C. Vytrvalý déšť nehlásí, takže můžete vyrazit na výlet do zoo!
10.03.2017 | Petr Lněníček | lnenicek@seznam.cz
Dobrý den.Příští týden o jarních prázdninách mezi 13-17.3 pojedeme do vaší zoo,múžete mi napsat jestli nebudete některé expozice zavírat kvúli údržbě zejména rejnoky na vašich stránkách jsem nic nezjistil.Děkuji Lněníček.
Odpověď ZOO
Dobrý den, jediným plánovaným omezením bude čištění bazénu u lachtanů hřivnatých, které vychází na čtvrtek 16. března. V tento den tak budou lachtani zavřeni ve vnitřních expozicích a nebude probíhat ani pravidelné krmení zvířat.
06.03.2017 | Andrea Štolfová | andrea.stolfova@zsctyrlistek.cz
Dobrý den, jsme hodně častými návštěvníky Vaší zoo. V sobotu jsme Vás také navštívili, bohužel tentokrát jsme byli velmi nespokojeni. začalo to tak, že jsme stáli půl hodinu na občerstvení (nejspíš Neapolitáno(-blízko tropické haly. Po půl hodině čekání se dvěma hladovými dětmi jsme se dozvěděli, že na jídlo nic nemají tak jsme tak jak spousta dalších rodičů koupili dětem k obědu tyčinky. Během čekání srazily dveře do restaurace malou holčičku. Dveře nebyly zajištěné a holčička byla sražená na stěnu. Šli jsme tedy dál a v restauraci u sezónního vstupu se nám podařilo po 45 minutách sehnat jídlo. Hygiena kuchařů,kdy hranolky nabírali rukou bez rukavic, je nulová. Ale nevadí, děti konečně dostaly najíst. Během pobytu v pavilonu žiraf přišla paní, která uzamčela dveře abychom nechodili do dalších expozic, kvůli silnému větru. Šli jsme tedy okolo alespoň ke slonům, aby děti něco viděli, když už jsme jeli docela zdaleka a po dlouhých dobách čekání. V údolí samozřejmě tak nefoukalo jak ve vrchní časti. Chápu, že je důležitá bezpečnost. Chtěli jsme (s kočárekm) využít vláčku, který bohužel nejel(tato informace není nikde uvedena). Šli jsme tedy opět nahoru k východu a jaké překvapení, že u pokladen už nikdo nebyl. Očekávala bych alespoň omluvu a vrácení části vstupného, když služby opravdu nefungovaly a viděli jsme malou část. Bohužel budeme zvažovat, zda opět přijedeme. Spoustu lidí bylo rozčíleno. Stalo se nám to poprvé, jezdíme opravdu několik let a nikdy se nám nic podobného nestalo. Děkuji za posouzení mé stížnosti. S pozdravem Andrea Štolfová
Odpověď ZOO
Dobrý den, mrzí nás Vaše nepříjemné zkušenosti ze sobotní návštěvy zlínské zoo. Rozhodně děkujeme za Vaše postřehy, odpověď rozdělujeme na dvě části. I když v sobotu ráno panovalo příjemné počasí, během poledne se klimatické podmínky výrazně zhoršily. Ačkoliv to na první pohled možná nevypadalo, vzhledem k silným poryvům větru především v dolní části areálu zoo vzniklo možné ohrožení návštěvníků v důsledku neočekávaného pádu větví stromů. Z tohoto důvodu jsme v odpoledních hodinách přistoupili k uzavření části Etopie (pod žirafami) a dolní části areálu (asijská a australská oblast). Naši pracovníci všechny návštěvníky v těchto částech areálu informovali o nastalé situaci a požádali je o přemístění do horní části areálu. O této skutečnosti v odpoledních hodinách informovala také regionální rádia. Následující hodiny pak naše obavy potvrdily, důsledky poryvů větru odstraňujeme ještě dnes. Jednalo se skutečně o okamžité řešení nastalé situace, proto jsme i od 12.30 hod pozastavili provoz vláčků. V horní části areálu však návštěvníci mohli setrvat až do 17.00 hod. Co se týče restaurací, všechna restaurační zařízení v areálu provozují nájemci. Snažíme se, aby tyto služby fungovaly co nejlépe, veškeré připomínky a stížnosti s nimi okamžitě řešíme a společně hledáme opatření, které vedou k nápravě. Stejně tak i ve Vašem případě předloží vedoucí ekonomického oddělení, která má na starosti smluvní vztahy s nájemci, doručenou stížnost nájemci restaurace Neapolitáno a Limpopo a bude požadovat písemné vysvětlení nastalé situace. Jejich odpověď Vám samozřejmě zašleme. Již nyní jsme vnesli na nájemce požadavek, aby nabídka občerstvení byla co nejširší. Děkujeme za pochopení.
05.03.2017 | Sarah Fišerová | sarus.fiserova@gmail.com
Dobrý den, mam dotaz zda mužou psi do zoo.Chteli bychom jít se podívat i s pejskem ?
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstup se psy je do areálu zlínské zoo zakázán. Děkujeme za pochopení.
05.03.2017 | Petr Kostka | pet.kostka@gmail.com
Dobrý den, dnes jsme u vás byli na návštěvě a nad expozicí dželad na malém dětském hřišti s kovovými prolézačkami je u kovové žirafy prasklý svár a jedna z trubek na kterou děti našlapují se tím pádem ohýbá. Mohlo by se stát, že praskne i svár na druhé straně a některé s hrajících se dětí se může zranit. Proto bych vás chtěl upozornit na tuto závadu. S pozdravem, Petr Kostka.
Odpověď ZOO
Dobrý den, moc děkujeme za upozornění! Již dříve bylo rozhodnuto, že dojde k odstranění obou kovových prolézaček s motivem slona i žirafy, dnes byly kovové prvky našimi údržbáři odstraněny.
05.03.2017 | Martin Michalik | Martin-Michalik@email.cz
Dobry den mate dnes otevrene?Dekuji Michalik
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, areál zoologické zahrady je otevřen od 8.30 do 17.00 hodin, pokladny do 16.30 hodin.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín