Open Nav

Bonusy

Úvod Podpořte nás ZOO Zlín Family Bonusy

1. Sleva na zakoupení karty při předložení aktuální denní vstupenky

Pokud se při návštěvě areálu zoo rozhodnete zakoupit FAMILY kartu a předložíte aktuální denní vstupenku (dětskou, studentskou, seniorskou, dospělou, rodinnou), poskytneme vám odpovídající slevu z ceny karty. Cenu osobní vstupenky odečteme od ceny karty osobní nebo od karty osobní+host (jako slevu lze uplatnit pouze 1 ks vstupenky). Cenu rodinné vstupenky nebo vstupenek odečteme od ceny karty rodiče a max. tři děti 3-15 let (pro slevu lze tak maximálně uplatnit 2 dospělé a 3 dětské vstupenky). Podrobnější informace zde

2. Rozšíření počtu odbavovacích pokladen

Hlavní vstup - pro členy ZOO Zlín Family primárně určeny:
- pokladna č. 4 (zooshop) – od dubna do října výhradně pro členy ZOO ZLÍN FAMILY pro výdej vstupenek na již zakoupené karty. V období od listopadu do března i pro zakoupení nových karet.
- pokladna č. 7 (menší samostatná budova) – v období od dubna do září pro zakoupení nových karet ve všední dny v době od 9.00 – 17.30 hod. a o víkendu od 13.00 do 17.30 hod.

Sezónní vstup (v dubnu a říjnu pouze během víkendů):
- pokladna č. 5 - od dubna do října pro výdej vstupenek na již zakoupené karty
- pokladna č. 8 – přístup z areálu zoo, od dubna do září pro zakoupení nových karet ve všední dny v době od 9.00 – 17.30 hod. a o víkendu od 13.00 do 17.30 hod.

3. Zakoupení FAMILY karty on-line

Kartu ZOO ZLÍN FAMILY si od 1. dubna 2016 můžete přímo zakoupit i v našem e-shopu. Po vyplnění registračního formuláře a úhradě karty (bezhotovostní převod, platební karta) vám bude karta doporučeně zaslána na uvedenou adresu. Při první návštěvě paní pokladní pořídí vaši fotografii do databáze majitelů karet a požádá vás o písemné potvrzení souhlasu se zasíláním novinek e-mailem. Ověří totožnost majitele/majitelů karty a jejich dětí (předložení OP, ŘP, u dětí průkazu pojištěnce) a vytiskne vstupenky pro průchod přes turnikety.

4. Sleva na letní příměstské tábory

Členové ZOO Zlín Family získají při předložení platné karty (karta platná po dobu konání tábora) slevu 200 Kč/dítě na vybraný termín letního příměstského tábora.

5. 1x ročně možnost prohlídky chovatelského zázemí zoo a setkání s ošetřovatelem

Na návštěvu vybraného chovatelského zázemí (vybírá zoo) vás pozveme prostřednictvím e-mailu v první polovině října 2017. Všem majitelům klubových karet, kteří uzavřeli nebo prodloužili členství v termínu od 1.10.2016 do 30.9.2017, zašleme e-mail s nabídkou termínů (vždy se bude jednat o víkendy) prohlídek chovatelského zázemí. V měsíci listopadu to budou dva termíny, v prosinci jeden termín, v březnu 2018 dva termíny a v dubnu 2018 opět dva termíny. Během každého termínu jsou pak k dispozici 3 časy prohlídek vybraného pavilonu – v 10.30 hod, 11.00 a 11.30 hod. Prohlídka trvá 30 min. Stačí pak jen z nabídky vybrat vyhovující termín a hodinu prohlídky a potvrdit e-mailem svoji účast. Vybraný termín prohlídky potvrdíme, pokud bude již obsazen, nabídneme náhradní.

Další poskytované bonusy

- jedna volná dospělá vstupenka do zámku Lešná
- poukázka na 20% slevu na nákup v zooshopech v areálu zoo
- e-magazín zoo
- samolepka a pohled „Patřím k ZOO Zlín“.

Bonusy poskytované partnery projektu:

RESORT VALACHY, VELKÉ KARLOVICE

3,5 hodiny v termálních bazénech Wellness Horal za cenu 2,5 hodiny
Užijte si zábavu i relaxaci v termálních bazénech relaxačního centra Wellness Horal v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích. Jako členové Zoo Zlín Family získáváte bonus v podobě prodloužené doby vstupu – místo obvyklých 2,5 hodin si můžete užívat radovánky v trojici termálních bazénů o hodinu déle za stejnou cenu. Kartičku Zoo Zlín Family předložte při příchodu v recepci Wellness Horal. Výhodu může využít pouze držitel karty a to na individuální i rodinné vstupné.
Platnost výhody: do 31. 12. 2016
www.wellnesshoral.cz

10% sleva na ubytování ve Valašských chaloupkách U Pařízků
Využijte 10% slevu na ubytování ve stylových chaloupkách U Pařízků v Resortu Valachy Velké Karlovice. Areál dvou nadstandardně vybavených dřevěnic pro 4 a 10 osob je situován 200 metrů od hotelu Horal, lyžařské sjezdovky a Golfového hřiště Horal. Chaloupky poskytují hotelový komfort v soukromí, součástí je i zahrada s vyžitím pro děti, v ceně vstup do termálních bazénů. Pro uplatnění slevy nahlaste členství v Zoo Zlín Family při rezervaci pobytu, kartičku předložte při příjezdu.
Platnost výhody: do 20. 12. 2016
www.uparizku.cz

GALAXIE ZLÍN

Při předložení Vaší klubové karty získáte 50% slevu na vstupném vždy v závislosti na typu Vaší klubové karty. Dospělí tak získají 50% slevu na dospělou vstupenku do Galaxie, děti na dětské atd. V případě klubové karty rodiče a děti platí sleva pro 2 dospělé a 2, popř. 3 děti.
Platnost bonusu: září 2016-únor 2017)
 

MULTIKINO GOLDEN APPLE CINEMA ZLÍN

Celoroční sleva (kromě levného úterý)
Při předložení platné klubové osobní karty (dospělá, dětská, studentská, seniorská) získáte slevu 30 Kč ze standardní ceny vstupenky do kina na 2D a 3D film. Slevu však nelze kombinovat s ostatními slevami, které GA Cinema Zlín již poskytuje (dětské, studentské nebo seniorské vstupné do kina ad.). Na již zlevněnou vstupenku do kina tak není možné poskytnout ještě další slevu „zoo“ ve výši 30 Kč. V případě klubové karty rodiče a děti platí sleva na 2 vstupenky pro dospělé osoby (děti využijí dětské vstupné).
 

PÁNSKÁ MÓDA SÝKORA ZLÍN

Při předložení Vaší klubové karty získáte 15% slevu na veškerý nabízený sortiment. Prodejnu najdete ve Zlíně na tř. T. Bati (pod kostelem a naproti Městského divadla)

 

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín